o o o o o o

Partneři svatebního veletrhu 2024

Generální partner

ČSOB Pojišťovna, a. s.

ČSOB Pojišťovna, a. s.

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím.

Partneři

PSN s.r.o.

PSN s.r.o.

PSN se zabývá prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. Nemovitosti nabízíme po celé Praze, v Pardubicích a Hradci Králové.

Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad, a.s.

Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad, a.s.

4 * lázeňský hotel Spa resort Tree of Life, poskytuje kompletní spektrum lázeňských procedur a služeb, teplou a studenou bufetovou stravu, dietní systém SLIM, restaurant a la carte, lobby bar, zahradní kavárnu, moderní a romantické EXOTIC SPA, program pro děti, dětský koutek a konferenční prostory.

Rozvojový fond Pardubice a.s.

Rozvojový fond Pardubice a.s.

Investor a realizátor rekonstrukcí významných památkových budov a sportovišť, majitel historických objektů a ČEZ ARENY, pořadatel výstav, správce bytového fondu města, to vše je Rozvojový fond Pardubice a.s.

Národní týden manželství

Národní týden manželství

Právě jste se vzali a nebo se chystáte se vzít? Pak byste měli vzít v úvahu fakt, že dobré manželství není samozřejmost. Je důležité o něj pečovat a rozvíjet vztahové dovednosti. Nevíte jak? Zapojte se do Národního týdne manželství. NTM je příležitost pro různé subjekty, jejichž cílem je pracovat na rozvoji a kvalitě manželství. Myšlenka organizování národního týdne manželství je iniciativa otevřená všem, kdo si myslí, že manželství je dobrá věc

Mediální partneři

SVATEBNÍ KATALOG.cz

SVATEBNÍ KATALOG.cz

SVATEBNÍ KATALOG© vám přináší zajímavé články mladé redaktorky Magdy. Jeden z článků je o žhavém romantickém focení překrásných svatebních šatů. Fotilo se na zámku a v nádherné kolekci šatů se představuje Miss Face Zuzana Straková. Nenechte si proto ujít SVATEBNÍ KATALOG. Poskytuje komplexní informace o uspořádání svatby, spolu se spoustou užitečných rad k přípravám svatby. V distribuci je pro všechny snoubence i ostatí čtenáře ZDARMA.

Svatba.cz

Svatba.cz

Svatební inspirace, rady, dodavatelé, svatební web, plánovač a další nástroje na jednom místě. Naplánujte si svatbu podle svých představa a najděte ideální dodavatelé snadno a rychle.

Svatební Atlas

Svatební Atlas

Hledáte místo na svatební obřad a hostinu? Svatební atlas je tu právě pro Vás. Jsme tu pro ty, kdo místa hledají, stejně tak pro všechny ty, kdo by chtěl své místo ukázat a nabídnout jak skvělé služby umí poskytovat.

Svět svateb.cz

Svět svateb.cz

Objevujte s námi svět svateb. Pomůcky pro plánování svatby, svatební eBook, diář, rozpočet, stovky článků, tisíce fotografií. Inspirujte se! Bavte se! Hledejte! Plánujte! 

SvatebníAsistentka.cz

SvatebníAsistentka.cz

Plánuješ svatbu, hledáš svatební inspiraci či se poohlížíš po vhodných dodavatelích? Už nehledej. To vše a mnoho dalšího najdeš v našem svatebním magazínu.

ProWeddy.cz

ProWeddy.cz

Hledáte svatebního dodavatele s volným datem na svou svatbu?
Svatební portál ProWeddy.cz je první svatební vyhledávač, který vám vyhledá ty nejlepší profesionály s volným termínem pro váš svatební den.

Svatbona

Svatbona

Průběžně aktualizované svatební veletrhy. Podívejte se, kam vyrazit za inspirací, plánováním a zábavou! Vyberte si termíny, kdy s vámi po boku může vyrazit i partner a odstartujte společně svatební přípravy.

Svatební šílenství

Svatební šílenství

Blog nejen pro nevěsty, které se pouští do svatebních příprav ve vlastní režii. Kromě užitečných informací na něm najdete i návody a šablony pro svatební tvoření.

Pardubický svět

Pardubický svět

S Pardubickým světem se dozvíte vše o městě Pardubice, od nejaktuálnějších zpráv až po denní menu restaurací s velmi chutnou kuchyní. Inzerce, soutěže, akce z Pardubic i okolí.
 
 

Pardubice ŽIVĚ

Pardubice ŽIVĚ

Nejživější pardubický nezávislý facebook portál s aktuálními informacemi o dění v Pardubicích a okolí. Živé informace o kultuře, sportu, společenském životě, aktualitách v dopravě, zprávách IZS a hlavně o zprávách, informacích a fotografiích od lidí města Perníku.

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Nevíte, kam na výlet? Portál s nabídkou více než 40 000 akcí a výletů v celé České republice.

Informuji

Informuji

Portál Informuji.cz je otevřený kulturní prostor.

Oik TV

Oik TV

OIK TV, regionální televize z podhůří Orlických hor vysílající od roku 1991 pro obyvatele Orlickoústecka.

Fashion Industry CZ

Fashion Industry CZ

Jediný český informační web o módě, který propojuje firmy a lidi nejen v rámci Česka. Informace zde najdou jak odborníci z módního průmyslu, tak fanoušci módy.

Atlas Česka

Atlas Česka

Atlas Česka je turistický průvodce, který Vám přináší komplexní nabídku informací o České republice. Kromě základních údajů o historii a současnosti naší republiky nabízíme i bohatou škálu možností ubytování v jednotlivých městech a obcích, aktuální kalendář kulturních akcí, tipy na výlety, pestrou přehlídku přírodních zajímavostí či výčet turisticky atraktivních cílů. To vše jasně, přehledně a na jednom místě.

Bereme se

Bereme se

Bereme se je největší svatební komunita nejen pro nevěsty, nabízí nejnovější trendy svatební módy, tipy na líčení pro nevěstu, šik účesy, dokonalou manikúru, ale i tipy na svatební oznámení a na co nezapomenout u svatební tabule. 

Turistická mapa

Turistická mapa

Nevíte, kam vyrazit? Objevujte s námi výlety a nejkrásnější místa Česka! Hrady a zámky, historické, přírodní či kulturní památky České republiky najdete na webu TuristickaMapa.cz.

Okolo Hradce

Okolo Hradce

barevný měsíčník roznášený Českou poštou do všech schránek v okolí 15 km od Hradce Králové a do všech firem v Hradci Králové.

Orin.cz

Orin.cz

Svatební blog

Svatební blog

Bride Advisor je svatební aplikace, která se stane
pravou rukou pro nevěsty, jež si chtějí naplánovat svůj
svatební den samy.
Nevěsta najde vše potřebné díky databázi všech
možných dodavatelů přímo v aplikaci.

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Svatební veletrh Pardubice 2024

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show