o o o o o o

Partneři svatebního veletrhu 2019

Partneři

ČSOB Pojišťovna, a. s.

ČSOB Pojišťovna, a. s.

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím.

Rozvojový fond Pardubice a.s.

Rozvojový fond Pardubice a.s.

Investor a realizátor rekonstrukcí významných památkových budov a sportovišť, majitel historických objektů a ČEZ ARENY, pořadatel výstav, správce bytového fondu města, to vše je Rozvojový fond Pardubice a.s.

Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad, a.s.

Spa resort Tree of Life, Lázně Bělohrad, a.s.

4 * lázeňský hotel Spa resort Tree of Life, poskytuje kompletní spektrum lázeňských procedur a služeb, teplou a studenou bufetovou stravu, dietní systém SLIM, restaurant a la carte, lobby bar, zahradní kavárnu, moderní a romantické EXOTIC SPA, program pro děti, dětský koutek a konferenční prostory.

Národní týden manželství

Národní týden manželství

Právě jste se vzali a nebo se chystáte se vzít? Pak byste měli vzít v úvahu fakt, že dobré manželství není samozřejmost. Je důležité o něj pečovat a rozvíjet vztahové dovednosti. Nevíte jak? Zapojte se do Národního týdne manželství. NTM je příležitost pro různé subjekty, jejichž cílem je pracovat na rozvoji a kvalitě manželství. Myšlenka organizování národního týdne manželství je iniciativa otevřená všem, kdo si myslí, že manželství je dobrá věc

Mediální partneři

Rádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.

Východočeská televize V1

Východočeská televize V1

Východočeská jednička (V1) je televize zaměřená na regionální zpravodajství, publicistiku a zábavné programy určené pro diváky v kraji.

Pardubický svět

Pardubický svět


S Pardubickým světem se dozvíte vše o městě Pardubice, od nejaktuálnějších zpráv až po denní menu restaurací s velmi chutnou kuchyní. Inzerce, soutěže, akce z Pardubic i okolí.
 
 

Tvoje svatba

Tvoje svatba

Časopis TVOJE SVATBA je inspirativní časopis zaměřený zvláště na moderní ženy. Časopis nabízí řadu rad a tipů, jak proměnit svatební den v nezapomenutelný zážitek. Provede čtenáře horkými tipy na exotické svatební cesty a místy pro netradiční konání svatby.

SVATEBNÍ KATALOG.cz

SVATEBNÍ KATALOG.cz

Svatební portál www.svatebni-katalog.cz přináší již 14 let ucelené informace pro všechny, kteří se chystají vdát či oženit, nebo se jich chystaná svatba týká jako rodičů či svědků.

Svatba.cz

Svatba.cz

Svatební inspirace, rady, dodavatelé, svatební web, plánovač a další nástroje na jednom místě. Naplánujte si svatbu podle svých představa a najděte ideální dodavatelé snadno a rychle.

Svatební Atlas

Svatební Atlas

Hledáte místo na svatební obřad a hostinu? Svatební atlas je tu právě pro Vás. Jsme tu pro ty, kdo místa hledají, stejně tak pro všechny ty, kdo by chtěl své místo ukázat a nabídnout jak skvělé služby umí poskytovat.

Svět svateb.cz

Svět svateb.cz

Objevujte s námi svět svateb. Pomůcky pro plánování svatby, svatební eBook, diář, rozpočet, stovky článků, tisíce fotografií. Inspirujte se! Bavte se! Hledejte! Plánujte! 

Wedding market

Wedding market

WeddingMARKET.cz přináší výhodné nabídky ze světa svateb. Každý den, z každého města si můžete zařídit kompletně svatbu snů z obýváku, navíc za skvělou cenu!

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Nevíte, kam na výlet? Portál s nabídkou více než 40 000 akcí a výletů v celé České republice.

Marriage guide

Marriage guide

Magazín Marriage Guide je jediný česko-anglický luxusní svatební magazín, který nabízí mnoho tipů pro uspořádání jedinečné svatby. Je distribuován zdarma na vybrané adresy a je partnerem mnoha svatebních veletrhů a akcí. Zdarma ho naleznete na našich webových stránkách online!

SvatebníAsistentka.cz

SvatebníAsistentka.cz

Plánuješ svatbu, hledáš svatební inspiraci či se poohlížíš po vhodných dodavatelích? Už nehledej. To vše a mnoho dalšího najdeš v našem svatebním magazínu.

Pardubice ŽIVĚ

Pardubice ŽIVĚ

Nejživější pardubický nezávislý facebook portál s aktuálními informacemi o dění v Pardubicích a okolí. Živé informace o kultuře, sportu, společenském životě, aktualitách v dopravě, zprávách IZS a hlavně o zprávách, informacích a fotografiích od lidí města Perníku.

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Svatbona

Svatbona

Průběžně aktualizované svatební veletrhy 2018 a 2019. Podívejte se, kam vyrazit za inspirací, plánováním a zábavou! Vyberte si termíny, kdy s vámi po boku může vyrazit i partner a odstartujte společně svatební přípravy.

Informuji

Informuji

Portál Informuji.cz je otevřený kulturní prostor.

City.cz

City.cz

City.cz - Nezávislý zpravodajský portál, který denně přináší aktuální zprávy z kultury, sportu a dění ve všech krajích České republiky. Čtenáři mohou vkládat pozvánky na akce, psát vlastní blog, využívat zdarma bazar a zapojovat se do soutěží. Firmám portál nabízí inzerci, partnerství ve věrnostním programu i třeba prezentaci komerčních sdělení.

Těhule

Těhule

Katalog Těhule přináší mnoho zajímavých tipů pro těhulky i maminky, od výběru těhotenské módy až po první botičky pro Vaše batole. Náš katalog je výbornou inspirací s mnoha články, které se Vám budou hodit i po narození miminka. Proto neváhejte a vezměte si jeden výtisk plný podnětů, který bude dostupný na veletrhu, nebo se inspirujte na webových stránkách www.tehule.com.

Oik TV

Oik TV

OIK TV, regionální televize z podhůří Orlických hor vysílající od roku 1991 pro obyvatele Orlickoústecka.

mom4moms

mom4moms

Maminky pomáhají maminkám. U nás můžete nakupovat i prodávat, sdílet služby, podnikat akce, šetřit, učit se, soutěžit a hlavně se bavit :)

HOTEL TRIM

HOTEL TRIM

Hotel Trim se nachází v klidné části města u obchodního centra Globus. Velkokapacitní hotel nabízí různé typy pokojů, od společných dvoupokojů po jednolůžkové pokoje s bufetovou snídaní. V restauraci hotelu vám nejen nabídneme gastro speciality a třeba tankové pivo, ale i bowlingové profi dráhy, kulečník či bar. Další předností hotelu je několik školících salonků pro různý počet osob a parkování u hotelu zdarma. Naše představa dokonalé služby je spokojený host.

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Svatební veletrh Pardubice

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show