o o o o o o

Fotogalerie

Svatební veletrh 2024 - jubilejní 20. ročník

Největší východočeský svatební veletrh v Pardubicích má za sebou jubilejní 20. ročník. Konal se ve dnech 3. a 4. února 2024 opět v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky a těšíme se na  Vás na již 21. ročníku veletrhu.

Svatební veletrh 2023

Největší východočeský svatební veletrh v Pardubicích má za sebou 19. ročník. Konal se ve dnech 28. a 29. ledna 2023 opět v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám  tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky a těšíme se na jubilejní 20. ročník veletrhu.

Svatební veletrh 2022

Jaký byl 18. ročník Svatebního veletrhu Pardubice? I přes některá úskalí v podobě epidemilogických nařízený to byl ročník naživo! Měli jsme velkou radost, protože i přes vrcholící epidemii omikronu přišlo báječných téměř 1800 návštěvníků. Po roční pauze to pro nás byla doslova odměna a znovuzrození. Věříme, že další 19. ročník bude opět báječný a ještě úžasnější než ten, který byl před epidemií covidu. Těšíme se koncem ledna 2023 naviděnou!

Svatební veletrh 2021

Uskutečnil se poprvé za svou 16 letou historii v online podobě. Nabídnul tak snoubecům možnost výběru a poradenství alespoň přes internet, když v době konání (30. a 31. ledna 2021) bylo z epidemiologických důvodů vše uzavřeno a hromadné akce zakázány. Více z online veletrhu uvidíte: 
https://www.youtube.com/watch?v=EkhdXcn6F5E&list=PLtirTPBB-KQ-LNs8-m8EigRHr6bLqfSGc

Svatební veleth 2020

Největší východočeský svatební veletrh v Pardubicích má za sebou úspěšně již 16. ročník. Konal se ve dnech 25. a 26. ledna 2020 jako obvykle v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde je fotogalerie z veletrhu.

Svatební veletrh 2019

Největší východočeský svatební veletrh v Pardubicích má za sebou jubilejní 15. ročník. Konal se ve dnech 26. a 27. ledna 2019 opět v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám  tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky.

Svatební veletrh 2018

Největší východočeský svatební veletrh v Pardubicích má za sebou již 14. ročník. Konal se ve dnech 26. a 27. ledna 2018 opět v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám  tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky.

Svatební veletrh 2017

Největší východočeský svatebního veletrh v Pardubicích má za sebou již 13. ročník. Konal se ve dnech 27. a 28. ledna 2017 v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny a předvedl Vám  tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky.

Svatební veletrh 2016

12. ročník největšího východočeského svatebního veletrhu v Pardubicích, který se konal ve dnech 29. a 30. ledna 2016 v překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny, Vám  předvedl tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru. Nabídka svatebních trendů byla skutečně široká. K inspiraci návštěvníků veletrhu jistě přispěla řada módních přehlídek, ochutnávky vína, dortů a cukroví. Zde jsou ukázky.

Svatební veletrh 2015

30. - 31. ledna 2015 proběhl již 11. ročník svatebního veletrhu v Pardubicích. Jako každý rok byl pro snoubence, jejich rodiny a přátele připraven bohatý doprovodný program a také zajímavá nabídka v expozicích vystavovatelů letos ve všech 3 podlaží.

Svatební veletrh 2014 - jubilejní 10. ročník

Svatební veletrh 2013

Svatební veletrh 2012

Svatební veletrh 2011

Svatební veletrh 2010

Svatební veletrh 2009

Svatební veletrh 2008

Svatební veletrh 2007

Svatební veletrh 2006

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Svatební veletrh Pardubice 2024

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show