o o o o o o

Historie


12. ročník svatebního veletrhu 2016

Byl Svatební veletrh Pardubice úspěšný?  Svatební veletrh Pardubice, který proběhl ve dnech 29. a 30. ledna 2016 v budově ČSOB Pojišťovny, byl úspěšný díky vám všem návštěvníkům. Katalog Svatebního veltrhu PArdubice 2016

Báječná atmosféra byla součástí celé dvoudenní akce, což je tou největší a pro nás, nejcennější odměnou. Návštěvnost pokořila hranici 5.251 osob.

Plné slosovací krabice na tombolu a soutěž o svatební cestu potvrzují soutěžícího ducha našich návštěvníků. Jsme proto velice potěšeni, že byla účast soutěžících tak vysoká.

Hned první den bylo vidět, že zájem o svatební tematiku je skutečným lákadlem nejen pro budoucí svatební páry, ale i pro celé rodiny, děti nevyjímaje. Asi každá holčička by si přála šaty jako pro princeznu, a že jich zde bylo nepočítaně.

Oči až přecházely nad třpytem štrasu, jenž zdobil překrásné svatební modely a společenské šaty, které předvedly krásně nalíčené modelky několika svatebních salónů nejen z Hradce Králové a Pardubic, ale i z Kutné Hory, Jaroměře či Chocně. Po schodišti ČSOB Pojišťovny se elegantně předvedli i muži v přesně padnoucích oblecích pro ženichy. Nejnovější trendy pak ukázala nejenom móda v odívání, ale i cukráři. V každém patře budovy jich bylo k vidění a hlavně k ochutnání hned několik. Dorty, svatební koláčky i perníčky ve tvaru srdíček, nadýchané a nazdobené. Ten, kdo je ochutnal, nezapomene a už nebude chtít jiné.

Odolat možnosti vyzkoušet a vybrat si zásnubní i snubní prsteny třpytící se již z dálky, té odolal taktéž málokdo. Osobně jsem si vyzkoušela prsten osázený 30ti diamanty a pocit to byl vskutku jedinečný.

Ve druhém patře mě zlákala možnost nechat se nalíčit od profesionálek ve svém oboru. Jak jsem pak byla potěšena chválou svých kolegyň, které ihned zatoužily po stejných odstínech líčidel.

Svatební veletrh myslel i na odívání pro maminky snoubenců, které předvedl Ateliér Donát s velkým úspěchem. Barevnost modelů pak potvrdila, že maminky snoubenců nemusí obléknout pouze černou nebo šedou barvu. Veselé a něžné tóny těchto modelů podtrhlo sluníčko, které nám po oba dny svítilo na přehlídkové molo.

Ještě jednou děkujeme všem návštěvníkům za příjemnou atmosféru, všem vystavovatelům za báječnou nabídku jejich produktů a služeb, a v příštím roce se těšíme znovu na setkání s vámi.

2015 - 11. ročník svatebního veletrhu

2014 - 10. ročník svatebního veletrhu

Poslední lednový a první únorový den roku 2014 proběhl v Pardubicích již 10. ročník svatebního veletrhu.

I v tomto jubilejním ročníku čekaly na návštěvníky zajímavé vstupy pestrého doprovodného programu. Módní přehlídky svatebních a společenských šatů střídaly ukázky vazeb svatebních kytic. Líbily se i ukázky tanců profesionálních tanečních párů. Pozornost vzbudila přehlídka společenských klobouků, která byla doplněna nádhernými kožešinami. Proměny vizáže a zajímavé kreace kadeřníků zaujaly tradičně hlavně ženskou část návštěvníků. Příjemným a vítaným vstupem v programu byl poslech hudby určené k obřadům a svatebním hostinám.

Návštěvníci ochutnávali a odnášeli si domů zakoupené svatební cukroví, popíjeli výbornou čerstvě praženou kávu a vybírali z bohaté nabídky vín českých i zahraničních.

2013 - 9. ročník svatebního veletrhu

Ve dnech 1. a 2. února 2013 přivítal devátý ročník svatebního veletrhu v Pardubicích své návštěvníky. Novinkou byla přehlídka společenských klobouků. Přítomné zaujalo předvedení svatebního líčení a několik variací účesů určených ke svatebním a slavnostním příležitostem. 

2012 - 8. ročník svatebního veletrhu

V mrazivých dnech 3. a 4. února 2012 se konal v Pardubicích již 8. ročník svatebního veletrhu. Tradičně proběhl ve foyeru budovy ČSOB Pojišťovny a jak se stalo již tradicí, venkovní mráz neubral na příjemné atmosféře uvnitř. V ročníku 2012 zaujalo detailnější představení svatebních obřadů v jiných zemích, vyprávění bylo doplněno ukázkami typických svatebních šatů konkrétní země.

2011 - 7. ročník svatebního veletrhu

Svatební veletrh 2011, který proběhl ve dnech 28. a 29. ledna, přivedl do budovy ČSOB Pojišťovny, a.s. nejen snoubenecké páry, které si zařizovali svatbu, ale i spoustu návštěvníků, kteří se zajímali o poslední trendy v oblečení pro svatební a společenské příležitosti. Zajímavostí tohoto ročníku byla módní přehlídka svatebních šatů inspirovaná minulým a předminulým stoletím, nádherně doplněná dobovou hudbou.

2010 - 6. ročník svatebního veletrhu

Svatební veletrh v Pardubicích, který proběhl 29. a 30. ledna 2010. Bohatý doprovodný program byl složen z módních přehlídek svatebních a společenských šatů. svatebních agentur a půjčoven.  Předvádění úprav svatebních účesů střídaly ukázky líčení pro svatební i společenské příležitosti, své zájemce si našlo předvádění svatebně laděného nehtového designu. Pozvaní hosté seznámili návštěvníky s vazbami kytic i úpravami slavnostních stolů, zdobením interierů i výzdobou aut. Trochu příjemného humoru se svatební tématikou přineslo vzpomínkové vyprávění herce Východočeského divadla v Pardubicích. Protože bývají svatby veselé, byli návštěvníci krátce přeneseni i do historie vystoupením šermířů chránících čest dámy.

2009 - 5. ročník svatebního veletrhu

5. ročník Svatebních veletrhů v Pardubicích proběhl ve dnech 30. a 31. ledna 2009 již tradičně v budově ČSOB Pojišťovny. Akce si už v  minulých letech získala své příznivce, takže k velké radosti organizátora i vystavovatelů, přivítal tento ročník více návštěvníků v obou dnech než dříve.

2008 - 4. ročník svatebního veletrhu

Foyer budovy ČSOB Pojišťovny byl 25. – 26.ledna 2008 místem konání již 4. ročníku Svatebních veletrhů v Pardubicích. Letošní ročník ukázal velký zájem návštěvníků, kteří se sjížděli nejen z oblasti bývalého východočeského kraje, ale i dalších částí naší republiky.

2007 - 3. ročník svatebního veletrhu

Již potřetí zavítali do Pardubic snoubenci a jejich rodiny na Svatební veletrhy, které se konaly v pátek a sobotu  26. a 27. ledna 2007. V pestře laděném programu, který akci doprovázel, se střídaly módní přehlídky svatebních a společenských šatů s ukázkami vazeb svatebních kytic, ukázky hudby k obřadům a  svatebním hostinám střídalo fantazijní líčení krásy s vystoupením mladých zpěváků. Své příznivce si našly i humorné vstupy věnované správnému stolničení a pozornost diváků vždy úplně strhly ukázky latinsko-amerických tanců v podání mladých tanečníků. Závěr sobotního večera a celého veletrhu byla nevěsta, která byla z části oblečená a z části malovaná bodypaintigem.

2006 - 2. ročník svatebního veletrhu

Hotel LABE, v němž se konal první ročník svatebního veletrhu je pro rozrůstající se pardubicícký svatební veletrh malý. Proto se pořadatel svatebního veletrhu rozhoduje pro změnu prostor. Ideálním prostorem se stávají nové prostory v centru města. Foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí a její nové vzdušné prostory s ideálním schodištěm pro módní přehlídky poskytuje rozrůstajícímu se veletrhu vhodné prostory. Nabídka služeb a výrobků pro snoubence se tak zvětšuje i díky větším prostorám. Naprosto výjimečná a originální byla přehlídka společenských šatů, které zdobily ručně paličkované vamberecké krajky.

2005 - 1. ročník svatebního veletrhu

V Pardubicích se koná historicky první ročník svatebního veletrhu v prostorách hotelu LABE. Celkem 21 vystavovatelů nabídnulo poprvé své služby snoubencům a jejich rodinám. První ročník byl úspěšný, prostory hotelu LABE byly zcela zaplněny návštěvníky i módními přehlídkami a expozicemi vystavovatelů. A úplná drobnost na závěr: Víte, že pardubický svatební veletrh byl třetí v České republice? Hned po Praze a Brně se konal 3. veletrh v Pardubicích. Ikdyž je dnes veltrhů jako máku, my jsme přesto stále s Vámi.

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Svatební veletrh Pardubice

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show