o o o o o o

Svatební veletrh Pardubice 2024

Vážení a milí snoubenci,
máme za sebou krásných 19 ročníků Svatebního veletrhu Pardubice a nyní Vás již srdečně zveme na jubilejní 20. ročník Svatebního veletrhu Pardubice, který se uskuteční v sobotu a neděli 3. - 4. února 2024. Součástí našeho svatebního veletrhu bude opět bohatý doprovodný program plný módních přehlídek svatebních a společenských šatů, ukázek svatební hudby a mnoho zajímavého povídání o nadcházejících svatebních trendech. Na veletrhu nejen uvidíte​​​​, ale i ochutnáte svatební dorty a cukroví, slaný catering, kávu, nealko nápoje či vína, zkrátka moderní gastronomii.

Mezi vystavovateli najdete nejrůznější svatební dodavatele. Můžeme však směle říci, že u nás si snoubenci zařídíí svoji vysněnou svatbu od A do Z. Můžete si vybrat si svatební šaty, snubní prstýnky, pánský oblek, najdete u nás fotografa či fotografku, floristku, kameramana, prostory pro Váš svatební obřad i pro hostinu, svatební obuv nejen pro nevěstu, ale i ženicha. Zajistíte si svatební dekorace, odvoz limuzínou, hlídání dětí na svatbě nebo dokonce zábavu ať v podobě nafukovací hospody, nebo jako ohňové show. To vše u nás bude k osobnímu vidění pro Váš velký den D.  Přijďte k nám na svatební veletrh do Pardubic, aby Vaši přípravy byly poklidné a přinesly Vám hlavně krásné prožití tohoto jedinečného dne, dne Vaší svatby. 

Těšíme se 3. a 4. února 2024 naživo,
opět v krásné budově ČSOB Pojišťovny.

Na co se můžete těšit? Co byste neměli promeškat?

Kdy bude svatební veletrh otevřen?

v sobotu od 10,00 do 17,00 hodin
v neděli od 10,00 do 16,00 hodin

Kudy na svatení veletrh Pardubice?

Máme pro návštěvníky připraveny praktické a důležité rady k návštěvě...

Jak to u nás vypadalo v minulých letech?

Připravte si svůj svatební den předem, poraďte se s profesionály, načerpejte inspiraci pro Váš sňatek na jednom místě od mnoha odborníků nabízející širokou škálu nejrozmanitější produktů a služeb.

Kdo je připraven, prožije svůj svatební den v klidu a pohodě.

 

Pořadatelem Svatebního veletrhu v Pardubicích je reklamní a marketingová agentura PAREXPO. Hlavním partnerem akce je ČSOB Pojišťovna, a.s. a luxusní lázeňský resort Tree of Life Lázně Bělohrad.

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Svatební veletrh Pardubice 2024

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program svatebního veletrhu?

1 měsíc a 1 týden před konáním veletrhu Vám do emailu zašleme podrobnosti.


Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show